KLUB SPORTOWY DRAGON NEWS

Bądź na bieżąco. Sprawdzaj co dzieje się w klubie.

 

MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Już 18 stycznia czekają nas kolejne zawody tym razem weźmiemy udział w Mistrzostwach woj. Zachodniopomorskiego w Taekwon-do ITF w Dobrej. Zapraszamy do zapisów. 

Nowy regulamin finansowy.

Od 1 stycznia 2020 r. obowiązywac będzie w klubie nowy regulamin finansowy. Prosimy się  z nim zapoznać.  

OTWARTY PUCHAR POLSKI - DRAGON CUP 2019

Sukcesem zakończył się V Dragon Cup w Drezdenku. KS Dragon w oficjalnej klasyfikacji zajął I miejsce.Gratulacje dla wszystkich zawodników za postawę i za walki. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, kibicom za dopingowanie swoich zawodników. Do zobaczenia za rok. 

MARTA PYRA Z BRĄZOWYM MEDALEM MŚ SENIORÓW

Marta Pyra zawodniczka KKS Sporty Walki Poznań do niedawna reprezentująca nasze barwy zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata Seniorów w kickboxingu w formule light contact. Graulacje wojowniku oby tak dalej aż na sam szczyt. 

OTWARTY PUCHAR POLSKI - DRAGON CUP 2019

Już po raz 5 zapraszamy wszystkich zawodników do wzięcia udziału w prestiżowym turnieju jakim jest DRAGON CUP. Po raz kolejny gospodarzem wydarzenia będzie Klub Sportowy Dragon oraz Urząd Miasta Drezdenko. Zawody rozegrane zostaną w  Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej w Drezdenku. Gwarantujemy super nagrody dla zwycięzców, okazałe puchary i medale robione specjalnie na tą okoliczność. Zapraszamy do Drezdenka na V Dragon CUP 2019.

 

Piórniki i nerki klubowe. 

Już niedługo będziecie mieli możliwość zakupu piórników szkolnych i nerek. W sam raz na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020.  

ZAPISY NA NOWY SEZON 2019/2010

W tym roku uruchomiliśmy internetowy system zapisów do poszczególnych grup w sekcji Gorzów Wlkp. 

Wprowadzamy też limit miejsc w poszczególnych grupach. Limit wynosi 25 osób. 

Zapraszamy do zapisów. Formularz ponizej lub w zakładce więcej/ formularze online. 

POMAGAM.PL

Organizujemy zbiórkę na rzecz naszych wojowników którzy juz za miesiąc wezma udział w Mistrzostwach Europy na Węgrzech. Niestety kadra kadetów nie jest finasowana tak jak kadra juniorów i dla tego potrzebne jest wsparcie dla ich rodziców by mogli wyjechać na te prestiżowe zawody. Kada złotówka przybliża ich do celu. Nie bądź obojętny. Pomóż !!!! 

Przygotowania do nowego sezonu

Już niedługo nowy sezon startowy. Zakończyliśmy wyjazdy na obozy i zgrupowania. Przed naszymi zawodnikami intensywny czas. Wyjazd na Mistrzostwa Europy w kickboxingu. Trzymajcie kciuki za naszych młodych wojowników.  

logo.png

+48 604175655

66-400 Gorzów Wielkopolski, Szarych Szeregów 1b/7

NR KONTA :

GORZÓW WLKP., BOGDANIEC

IDEA BANK

KS DRAGON

78 1950 0001 2006 0178 1535 0002

STRZELCE KRAJ., DOBIEGNIEW, DREZDENKO,

Bank PKO 

42 1020 1967 0000 8002 0173 8335

©2018 by Klub Sportowy Dragon. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now